Choď na obsah Choď na menu
 


Všetci sa isto pýtate, koľko je fanúšikov hry NFS : Porsche Unleashed.


Je to len Porscheliga ?
Je nás viac ?
20? 30? Či 50 ?
Ja sám mám v kontaktoch na ICQ 22 pravidelných hráčov a 40 potenciálnych hráčov, ktorý by sa k nám chceli pripojiť a množstvo ľudí, ktorí s nami začínali, avšak už majú svoje rodiny, ktorým sa chcú venovať naplno.
Myslíte si že fanúšikovia sú len v  "Československu"?
Nie !
Ako ste iste uhádli, nie sme len v Čechách a na Slovensku, ale po celom svete. Áno, presne tak ! Po celom svete sú skalopevní fanúšikova legendárnej hry o autách značky Porsche.
Sú z Nórska, USA, Ukrajiny, Ruska, USA, Číny, Poľska,..a rôznach vekových kategóri. Môj známy z USA má pod svojimi krídlami 12 ročných pubertiakov, i 60 ročných pánov. :-)
Áno je to tak !
čo si teraz myslíte o zázemí NFS : Porsche ???
Sú nás stovky? Tisíce? Desaťtisíce?

Dávam Vám jedinečnú možnosť ako to zistiť. Len neprestávajte čítať!

Asi pred pol rokom som spoznal človeka menom Jsem. Pardon! S nickom Jsem. V skutočnosti sa volá Pavel a je zo susedných Čiech. Ani len netušil, že sa v CZ/SK niekedy jazdila porscheliga ( pre "pamätníkov" uvediem server Racetolive ;-) ) a ja som ho vyviedol z omylu v čase, keď som zakladal www.porscheliga.estranky.sk
A on mi na oplátku povedal o IPLounge. Priznám sa, už som o ňom počul (teda presnejšie čítal)niekde na webe. Vedel som, že ide o nejaký server, kde sa hrá NFS:PU už od mojich známych mr. a Blechu, Pavel mi však ukázal, ako na to. Je výborným znalcom tzv. "končatinovej angličtiny" (dorozumievanie sa rukami/nohami) a na vedúceho IPLounge sa nakontaktoval začiatkom tohto roka. Vysvetlil mi ako sa mám registrovať na webe www.iplounge.net a nainštalovať hru, ktorá potrebuje troška iné patche ako naša liga, nainštalovať program IPL a cez tento program sa i prihlasovať do siete IPL, kde je už spomínaná kopa fanúšikov z celého sveta.
A prečo Vám to vravím ?
Lebo s človekom menom Louis (vedúci IPL vystupujúci pod nickom "(XR)ltrt") som sa skontaktoval i ja. Ukázal som mu naše zázemie projektu porscheliga a on súhlasil, aby sme sa "hrali celosvetovo".

Počas nasledujúcich dní by som sa pokúsil našu porscheligu od základov zmeniť a upraviť tak, aby bola kompatibilná s IPL. Na IPL sa nevedie žiaden šampionát. Tam sa iba nonstp jazdí možno by som i prilákal zahraničných kolegov do nášho šampionátu.

Ďalšia novinka je to, že sa budeme "sťahovať". Budeme mať iný hosting. Bolo mi ponúknutých asi 5 zabehnutých domén, ktoré by som mohol spravovať. Bude to len otázkou času. Náš web bude kvalitnejší a prepracovanejší. Ale je to ešte ďaleká budúcnosť...

Zatiaľ sa v priebehu pár dní pokúsim napísať niečo o IPL..

:-)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

@Drak

(Mademan, 15. 11. 2009 19:41)

Ja som zatiaľ nemal problém ani v porschelige ani v IPL s grafikou. O aký problém ide ?

IPL

(DraK, 5. 11. 2009 14:02)

Zdravím.Klient iplounge funguje celkom v pohode a bez nutnosti preinštalovania hry.Stačí iba zaregistrovat sa na webe a nainštalovat klienta IPL.Načítavanie závodu funguje rýchlejšie ako cez hamachi.Jediný problém som mal s občasným lagovaním grafiky,ale vzhladom na to že možete hrat s hráčmi z opačného kúta zeme to vidím ako malú závadu.Fungovanie CZ SK ligy by som radšej videl ako doposial s možnostou pripojenia hráčov zo zahraničia pomocou nejakej newsky na ich fore.

koment

(mr., 3. 11. 2009 16:51)

zajimave... pred lety :D (spravne receno v dubnu minuleho roku jsem premyslel nad Blechovo myslenkou jezdit na IP lounge. Premyslel jsem o tom ale velmi kratce, proto z toho nic nebylo - ani jsem to nezkusil. Mozna je to skoda, ale nejspis jsem si uvedomoval, ze to uz nebude mit takove kouzlo jako na zacatku, kdy jsme v 5(já - mr., Felix, Tomcat, veselyt a montanacz) jezdili silnicemi auvergne nebo prumyslove zony. Je dobre, ze se toho nekdo ujal - a je dobre, ze rozvedl moji puvodni (bohuzel neuskutecnenou) myslenku.

Váš názor

(Mademan, 3. 11. 2009 16:26)

Zaujíma ma i Váš názor...
IPL má výhody ale i nevýhody..
VÝHODY :
-plná kmpatibilita a podpora z celéhho sveta
- môžte si pozerať v programe IPL výsledky, setupy,
módy užívateľov
- veľa skúseností
- už žiadne HAMCHI !!!
- plne povolený tuning
- plno vychytávok o ktorých ešte nemám ani páru...
- 100percentná férovosť, žiadne podvody...
- noví hráči a priatelia z celého sveta

NEVÝHODY:
- troška iná inštalácia
- žiaden setup na 959,928,GT1/2 (zatiaľ nie)
- žiadne addon autá v IPL ako cayenne, cayman, 917,
906, 924,962,.. (zatiaľ)