Choď na obsah Choď na menu
 


Začíname skúšobnú prevádzku 5.5.2009

5. 5. 2009

Dnes začíname skúšobnú prevádzku Porsche ligy.

Tí, ktorí už poznáte náš šampionát Porsche liga z predošlých čias (online.hradecky, racetolive) budete zrejme vedieť o čo ide.

Noví návštevníci : môžete SEM do diskusie písať návrhy na zlepšenie blogu a otázky čo sa týka hry NFS:PU po nete. nezabudnite si prečítať pravidlá !

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kolízie a vysvetlenie pre Jsem

(Mademan, 17. 6. 2009 7:46)

Keby nebolo toho BUG-u v NFS : Porsche Unleashed, tak by sme jazdili s Kolíziami už dávno.

Pre lepšie vysvetlenie tohto problému je potrebné uvedomiť si danú skutočnosť, že sa jazdí cez mód - POZÍCIA a nie pomocou módu PRENOS DÁT. A tu nastáva hlavný problém. Pri móde prenos dát by sme potrebovali kvalitný server a internetové pripojenie s max odozvou 100ms a rýchlosťou aspoň 1024/512kbps pre každého hráča. V mojom prípade by to nebol problém keď som u rodičov. Ale 99% percent môjho času som u frajerky kde mám EDGE (210/80kbps, PING 250-500ms). Preto musíme hať cez "pozíciu". Paradoxom je, že práve pri móde "prenos dát" som lagy a tento BUG nezaznamenal. Ďalšou nevýhodou je, že nemáme server s verejnou IP adresou, čiže sme odkázaní na Hamachi, ktoré je už samo o sebe nestabilné a robí vyššie PINGY.
Vyskúšať to samozrejme môžme - chcem vedieť čo dokáže moje EDGE :-D .

Ďalej sa musím spýtať hráčov, či nemajú medzi sebou niekoho, kto má verejnú IP adresu (môže byť aj dynamická), aby sme nemuseli spúšťať Hamachi, ktoré nás brzdí.

Čo sa týka módu "pozícia" - áno, viac-menej ide len o ideálnu stopu, ale keď vidíš niekoho, kto ti je tesne za zadkom, tak začneš "tlačiť na pílu" a spravíš nejakú hovadinu :-D . A máme tu ešte setup, ktorý tiež vie zamiešať karty ;-) .

A teraz jedna otázka na hráča Jsem : mohol by si mi na ICQ opísať ako funguje IP LONGUE ? Myslím tým všetko od inštalácie až po spustenie a pripájanie sa na server. Díky. :-)

Jsem

(Prozba o zkoušku..., 16. 6. 2009 21:00)

Zdravim Vaás všechny, jsem váš nový amaterský jezdec a milovnik NFS PU...Mam jednu prozbu nebo spíše navrh, jestli by tu byla možnost tedy hlavně ze strany Vás všech..Je to abych tak řekl velmi nepopularní zaležitost...Jedna se mi zkratka o to aby se zvyšil adrenalin, strategie, uměni řízení, znalost tratě a tolerance každého jedno jezdce pri zavodech nebo zatim jen v trenincich pri zapnute KOLIZI...(Damage on/Colision on). Jiste mi dáte za pravdu, že tak každý z jezdcu bude ziskávat velke zkušenosti.Vím že mi to asi neprojde protože stačí nepatrny dotek a jste v hodinach a tim ztráta několika těžce vydřených mist(musim dodat že při většim nárazu tomu tak neni,ač se to zdá divné),ale tak to v této hře je...Víte prí vypnute kolizi vlastně o nic nejde...mate natrenovanou idealni stopu každe tratě vite přesně kdy si mužete dovolit dat plny plyn a kdy to jen tak šolichat aby jste se udrželi na silnici...Jedete vlastně uplně sami i když Vás jede osm (dúležité je jen umistěni na startu) neztaráte se o to kdo za vámi nebo před vámi jede...dokonala znalost tratě je 90% úspěchu.Zapnuta kolize vyžaduje v našem provedeni hry určitou velkou dávku tolerance a trpělivosti od každého... kdy si mužete dovolit protivnika předjet...Mám trochhu obavy co tomu řeknete,ale měl jsem to na srdci.Moc nerad bych si ve vašich řadách udělal nepřátele jdemi jen o občasnou zkoušku...jak na to budete reagovat.Děkuji a uvidíme se na trati...Pavel Šlosar alias Jsem

Nový hráč

(H2SO4, 12. 6. 2009 22:08)

Jsem prešiel testom kompatibility (aspoň si myslím že áno, jazdili sme s ním s Bubákom minimálne hodinu a žiadne problémy nenastali). A jazdí ako ďábel:)

ipl

(Jsem, 30. 5. 2009 21:45)

Ahojky zdravim tě...Hraju už nejaky patek na iplounge...hraju s klukama z celeho sveta je to bomba... žadne cheat classica.kdyztak se mi ozvi na valkirii@centrum.cz

Ako prispievať, smerovať otázky...

(Payo99_Mademan, 5. 5. 2009 14:22)

Na začiatok si dohodneme zopár pravidiel :

1.) Pod váš príspevok sa nezabudnite podpísať (najlepšie bude ak sa podpis bude zhodovať s nickom v Porsche Unleashed=lepšia prehľadnosť), napíšte i pre koho je daný príspevok určený

2.) Pri otázke zanechajte na seba kontakt(ICQ, facebook, skype, pokec, mail), pokiaľ nie ste uvedení v zozname hráčov.

3.) Snažte sa nerobiť gramatické chyby - je to vaša vizitka :-)

4.) Príspevky a otázky smerujúce na pravidlá hry a ligy uverejňujte až po DôKLADNOM preštudovaní PRAVIDIEL !!!

5.) Registráciou v zozname hráčov súlhasíte so zverejnením vašich kontaktných údajov (Nick, ICQ)